Про комплекс zlagoda

Житловий комплекс ZLAGODA складається з 12 двоповерхових будинків. Чотири будинки стоять окремо, інші чотири побудовані поряд та примикають стінами один до одного, при цьому мають додатковий шар утеплювача, що істотно відрізняє їх від класичних дуплексів із спільною стіною. Всі будинки, незалежно від їх розташування та типу, мають площу 120 квадратних метрів і конструктивно не відрізняються один від одного. Особливості проекту і вибір будівельних матеріалів дозволяє нам з гідністю та впевненістю стверджувати, що абсолютно всі котеджі нашого комплексу відносяться до вищої категорії. Нам приємно будувати для Вас якісне та надійне житло, яким буде користуватися не одне покоління. Нашими пріоритетами при проектуванні та будівництві були екологічність, безпечність та надійність.

Висока енергетична ефективність будинків дозволить власникам суттєво економити на опаленні взимку та електричній енергії для кондиціонування влітку. Ми не переслідували цілей здешевлення або прискорення будівництва, тому що пропонувати якісний продукт завжди приємніше, а гідно дивитися в очі вдячних покупців – це дійсно задоволення.

Проектування здійснювалося командою досвідчених фахівців DZD Group, які присутні на ринку вже 19 років і мають бездоганну репутацію та високий рівень професіоналізму. Технічні рішення, що прийнятті у проекті, відповідають вимогам екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та інших норм, що діють на території України, та забезпечують безпечну для життя і здоров’я людей експлуатацію об’єкту.